Postup objednania vstavanej skrine

Aký je štandardný postup objednania vstavanej skrine?
Aký je štandardný postup objednania vstavanej skrine?
01

Rozmery

Zmerajte miesto, do ktorého chcete vstavanú skriňu umiestniť. Nezabúdajte, že potrebujete 3 rozmery – výšku, šírku a aj hĺbku.
02

Návrhár

Zapnite si našu stránku, konkrétne sekciu Návrhár. Do neho zadáte odmerané rozmery a v piatich jednoduchých krokoch si navrhnete dizajn vstavanej skrine na mieru, o aký máte záujem. Prípadne navštívte naše interiérové štúdio a grafický návrh vám na počkanie vytvoria naši odborní dizajnéri.

3

Objednávka

V prípade, že vás návrh osloví natoľko, že sa ho rozhodnete objednať, spíšeme objednávku a zaplatíte zálohovú platbu.
4

Zameranie

Potom vás priamo doma navštívi technik, ktorý presne zmeria priestory na umiestnenie vstavanej skrine.
5

Výroba

Zistené rozmery zapracujeme do návrhu a povieme vám konečnú sumu, ktorú zaplatíte za vašu novú vstavanú skriňu. Následne môžeme vašu objednávku posunúť do výroby.
6

Montáž

Dohodneme si s vami termín, kedy môžeme uskutočniť montáž vstavanej skrine a po jej vyrobení montáž v daný deň prevedieme.
7

Odovzdanie

Po ukončení montáže si skontrolujete, či vstavaná skriňa zodpovedá návrhu a obsahuje naozaj všetko, čo ste si objednali. Následne si prevezmete dodací list, faktúru, záručný list a preberací protokol. Všetko podpíšete, doplatíte zostatkovú sumu a my vám vystavíme príjmový doklad.

8

Referencie

Následne si môžete do svojej novej vstavanej skrine nasťahovať čokoľvek chcete. Budeme veľmi radi, ak nás odporučíte svojim priateľom a známym. Zároveň nás veľmi potešíte, ak nám umožníte vašu vstavanú skriňu odfotiť a zdieľať ju na našej Facebookovej stránke.

Prečítajte si náš blog

Prečítajte si náš blog

© 2020 MOJASKRINA.SK Designed by LeRan