Radíme Vám

Moderné skrine v spálni

Napriek tomu, že v našich spálňach trávime pomerne dosť času, môže sa stať, že neinvestujeme dostatok času a úsilia aj na to, aby boli naše spálne stále krajšie a útulnejšie. Podobne ako v ostatných častiach domácnosti, aj v spálňach by mal byť nábytok, ktorý vytvára eleganciu a je takým nenápadným miestom v pozadí, ktorý skryje všetky potrebné veci.

Moderné skrine na mieru

Podobne ako v iných oblastiach, aj v našej domácnosti máme radi keď sú veci zladené a podľa našich predstáv – vyberáme si nielen vhodné tvary nábytku, ale aj materiály a kvalitu spracovania. Naše predstavy, emócie a myšlienky sa snažíme preniesť aj do nábytku. Keď sa nám to podarí, býva sa nám omnoho lepšie a príjemnejšie.

Skrine ako doplnok pre moderný interiér

Niekto by mohol povedať, že dnešný moderný interiér tvoria hlavne nápadité riešenia. Také, ktoré zaberajú málo priestoru a daný priestor využívajú čo najefektívnejšie. A to je pravda. Veľa sa hovorí aj o ručnej práci a kvalitných materiáloch. A keď sa pozrieme okolo seba a na byty našich priateľov a známych, môžeme vidieť, že sa v bytoch objavujú trvácnejšie a lepšie materiály.

Vstavané skrine cenník

Vstavané skrine sa stávajú stále viac súčasťou našich domácností a kancelárií. Za posledné roky sa pomerne dosť rozšírili, určite každý z nás pozná vo svojom okolí niekoho, kto má vstavanú skriňu. Je to možno aj preto, lebo vstavané skrine kopírujú trend lepšieho využívania daného priestoru. A preto ich nájdeme či už v domácnostiach, v malých alebo veľkých bytoch, ale aj v moderných kanceláriách.

Vstavané skrine a zariaďovanie bytu

Hovorí sa, že zariaďovanie domácnosti je jedna z najkrajších činností pri bývaní a sťahovaní. Keď si kúpime nový byt, tak práve plánovanie a zariaďovanie z neho spraví náš domov – my sami si povieme, kde má byť aký nábytok, aké budú podlahy, steny, dvere a podobne. Pri zariaďovaní bytu premietame do bytu naše predstavy, pohľady a emócie.

Vstavané skrine ako doplnok pre moderný interiér

Ako sa mení doba, tak sa mení aj interiér a nábytok v ňom. Ak boli v 19. a 20. storočí najväčším hitom samostatne stojace drevené skrine z masívu, postupne sa to zmenilo a prešlo svojim vývojom. V múzeách a v historických izbách na hradoch môžeme vidieť bohato vyrezávané drevené skrine. A u našich rodičov zas môžeme vidieť aké boli skrine ku koncu 20. storočia.

Vstavané skrine v kancelárii

Vstavané skrine nie sú určené len pre domácnosti. Aj keď sme si možno pred nejakým časom nevedeli predstaviť, kde inde by sa dali vstavané skrine použiť, stále častejšie môžeme vidieť nové realizácie a nápady, kde všade sa dá urobiť vstavaná skriňa. Vstavané skrine už dávno nie sú doménou len spální a vstupných predsiení v domácnostiach.

Vstavané skrine v obývačke

Viacerí z nás máme vstavané skrine v spálni alebo vo vstupnej predsieni nášho domu alebo bytu. Vstavané skrine sa v poslednom období stali skvelou možnosťou, ako priniesť poriadok do domácnosti. A tiež dávajú každej veci svoje miesto.

Vstavané skrine máme väčšinou v spálni, v chodbe, obývačke, alebo aj v kuchyni. Teraz si povieme viac o vstavaných skriniach v obývačke. Tam sú často funkčnou a dekoratívnou súčasťou interiéru. Povieme si tiež o tom aké sú možné realizácie vstavaných skríň od Mojaskrina.sk v obývačke. Vstavané skrine sú totiž vo svojej podstate vždy atypické skrine, každá je iná, a preto stojí za to inšpirovať sa.

Aj Vaša spálňa môže vyzerať moderne

V spálni priemerne strávime až tretinu života. Preto by mala byť zariadená tak, aby vytvorila harmonické prostredie pre kvalitný spánok. Pri zariaďovaní by sme mali pamätať na to, že spálňa má byť najútulnejším miestom v byte, miestom na relax, ale aj vášeň. Na to všetko má vplyv jej zariadenie, nábytok, doplnky a materiály. Ak však chcete mať spálňu nielen útulnú, ale aj podľa najnovších trendov, stačí sa držať týchto jednoduchých rád.

Priestranné spálne na mieru

Spálňa už dávno nie je len priestorom, kde človek iba prespí noc. Stala sa rovnocennou súčasťou každej domácnosti. Spálňa je našim malým kráľovstvom. Chceme, aby vyzerala dokonalo. Mala by poskytovať pohodlie a pokojný spánok, no mala by poskytovať aj praktické úložné priestory. Mala by z nej vyžarovať príjemná atmosféra. Dobre zladená a plne funkčná spálňa – to môže byť vaším snom, ktorý si môžete splniť veľmi jednoducho. Pomocou spálne na mieru.

Vstavané skrine online

Rozhodnutie o tom, že si necháte namontovať vstavanú skriňu netreba podceňovať. Predsa len, skriňa bude súčasťou interiéru dlhé roky a mala by teda mať ideálne parametre, aby po určitom čase neprestala plniť užitočnú, ani estetickú funkciu. Každému kroku prípravy by ste preto mali venovať primeranú pozornosť.

Vešiakové steny – Zaujmite pri vstupe do bytu

Predsieň je zväčša podceňovaný, no veľmi dôležitý priestor, či už v dome, alebo v byte. Hovorí sa, že je vizitkou samotného majiteľa, pretože návšteva si o nás urobí prvý dojem hneď pri vstupe.

Postele a spálne na mieru v Bratislave

Ako je lev kráľom zvierat, tak posteľ je kráľovnou všetkých nábytkov. S ňou začíname, ale aj končíme každý deň. Prebúdzanie sa s úsmevom na perách je to, po čom každý z nás túži. Každý by chcel byť maximálne oddýchnutý a zrelaxovaný, pretože bez toho by sme len ťažko naštartovali náš úspešný deň.

Zrkadlo dodá čaro aj vašej vstavanej skrini, treba však správne vyberať

Mať dnes doma zrkadlo nie je žiadna vymoženosť alebo benefit. Zrkadlá sa stali úplne bežnou súčasťou domácností. Využívame ich kompletne v celkom byte či dome. Od vstupnej haly až po kúpeľne, zrkadlo sa často nachádza v každej miestnosti.

Ako si navrhnúť vlastný šatník online

Prerastajú Vám veci cez hlavu? Neviete si dať rady s nahromadeným množstvom šatstva?
V súčasnosti je najčastejším problémom v domácnosti nájsť vhodné miesto na uloženie všetkých potrebných vecí tak, aby neboli na očiach.

Využite každý priestor – elegantný nadstavec nad dvere

V každom byte sa nájdu veci, ktoré nepoužívame často. Ide najmä o predmety či pomôcky, ktoré využívame len zriedka z dôvodu ich sezónnosti. Napríklad zimné veci ( rukavice, šály, čiapky) alebo náradie, ktoré rovnako nepoužívame každodenne. Na takéto predmety často slúžia pivnice, garáže a podobne. Ak však takúto možnosť nemáme, naskytuje sa nám možnosť využiť nadstavce nad dvere.

Ako zväčšiť priestor v byte?

Vždy keď sa sťahujeme do nového bytu, rekonštruujeme alebo len dopĺňame nábytok do bytu z dôvodu, že potrebujeme ďalší úložný priestor, pasujeme sa s problémom, ako docieliť aby sme  nezapratali úplne všetok priestor bytu. Je už dnes nevkusné mať preplnený byt nábytkom. Minimalistický štýl použitý v bytoch nám umožňuje ponechať si aj v malom byte opticky väčší priestor.

Vešiakové skrine a ich využitie

Skrine, ako už aj akýkoľvek iný nábytok sú prirodzenou súčasťou všetkých domácností. Či ide o jednoizbový byt, alebo rozľahlý dom. Je však len a len na nás, ako zariadime vnútro skrine. Je to len na našich preferenciách, či uprednostňujeme zásuvky, vešiakové časti, poličky.

Veľké šatníky na mieru

Šatník je súčasťou každej domácnosti. Či už vo forme samostatnej izby, alebo len vo forme šatníkovej skrine . Tento druh nábytku by mal spĺňať hlavne jeden predpoklad, ktorý je najdôležitejší a to rozľahlí úložný priestor.

Postarajte sa o svoj vstavaný nábytok efektívne

Starostlivosť o nábytok je súčasťou domácich prác. Vstavané skrine rovnako potrebujú údržbu a aby sme predošli rôznym nepríjemnostiam, netreba túto starostlivosť zanedbávať. Jednak ide o údržbu ako vonkajšej časti skrine, tak aj vnútornej. Poutieranie jednotlivých poličiek od prachu či povysávanie koľajničiek. To všetko sú možnosti, ako udržať svoju vstavanú skriňu v dokonalom stave.

© 2020 MOJASKRINA.SK Designed by LeRan